Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sun 2 May
kl 07:00 - 23:30
Konfirmasjon 2 mai 2021
  GL
Sun 2 May
kl 12:00 - 12:30
Konfirmasjon Hele dagen
  GL
Sat 8 May
kl 10:00 - 10:30
Konfirmasjon Hele dagen
 
Sun 9 May
kl 12:00 - 22:30
Konfirmasjon
  G.S.
Tue 18 May
kl 19:00 - 21:30
Generalforsamling AL Hovla Borettslag
 
Sun 6 Jun
kl 18:00 - 20:00
Slekttreff
 
Sat 26 Jun
kl 18:00 - 20:00
Slektstreff HS
 
Sat 7 Aug
kl 09:00 - 01:30
Bryllup 20-8 2021
  AT
Fri 6 May 2022
kl 08:00 - 23:00
HD Leier lokalet
  Hele helga
Fri 13 May 2022
kl 18:00 - 20:00
Konfirmasjon hele helgen
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sun 24 Jan
kl 07:00 - 00:00
Barnedåp
$item.username  
KJD   Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Bryllup 26.12
$item.username  
100 stk   Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 08:00 - 00:00
GK Familiefest
$item.username  
Hele dagen   Les mer  
Sat 31 Oct 2020
kl 08:00 - 22:30
Storsalen utleid til TE
$item.username  
Pynte fredag!   Les mer  
Fri 30 Oct 2020
kl 08:00 - 16:00
Barnehagen planleggingsdag.
$item.username  
  Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 07:00 - 00:00
Konfirmasjon Hele dagen
$item.username  
PAN   Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 13:00 - 00:00
Sten og Lund (gl)
$item.username  
Storsalen   Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 10:30 - 20:00
Foreldremøter Barnehagen
$item.username  
  Les mer  
Sun 18 Oct 2020
kl 07:00 - 22:00
Uleid pynte lørdag Arrangement søndag!
$item.username  
Maria   Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 18:30 - 21:30
Møte klokken 18.30. IBK dugnad
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 07:30 - 09:30
Politiet 7-16 Hele uka
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 07:30 - 09:30
Politiet 7-16 Hele uka
$item.username  
  Les mer  
Sat 3 Oct 2020
kl 09:00 - 02:00
50 år lag
$item.username  
MA   Les mer  
Sun 27 Sep 2020
kl 08:00 - 00:00
Konfirmasjon Hele dagen PJ
$item.username  
  Les mer  
Sat 26 Sep 2020
kl 07:00 - 00:00
Konfirmasjon HFP
$item.username  
Pynting fredag fra 1700   Les mer  
Fri 25 Sep 2020
kl 17:00 - 22:00
Konfirmasjon pynting fra 17
$item.username  
  Les mer  
Sun 20 Sep 2020
kl 08:00 - 23:30
Konfirmasjon Hele dagen MN
$item.username  
Ønsker å ha lokalet fra Lørdag for pynting.   Les mer  
Levert av IdrettenOnline